Anmälda – 2012

Status 23 oktober 2012: 135 anmälda

Namn Förening
 Alexander Alm
 Alexander Westlund
 Anders Alkewall
 Anders Dahlström  Vellinge
 Anders Ganslandt  ÖT
 Anette Glad
 Anette Nilsson
 Ann-Sofie Forsmark  Runnerslove
 Anna Jansson
 Anna Mohlin
 Anna Mohlin
 Annelie Assarsson
 Annika Andebark
 Axel Holtås
 Björn Folbert
 Björn Jälén
 Bo Mellberg
 Camilla Malm
 Carina Månsson
 Caroline Blohmé
 Cecilia Petersson  IF Linnéa
 Chakib Awad  Falkenberg
 Charlotte Widstrand  Team Kyrkoby
 Christian Eriksson
 Christina Hartman  Andrarums IF
 Christoffer Yngve  Klockreboden
 Dan Persson
 Daniel Larsson
 Daniel Nilsson
 Daniel Tengberg  CrispTeam
 Dany Awad  Falkenberg
 Dennis Skog
 Elin Ragnarsson
 Emelie Johnson Vegh
 Emelie Lantz
 Emma Holmbro  Runday IF
 Emma Warstedt Perssom
 Erika Tengberg
 Eva Skog
 Eva Svantesson
 Evelina Landroth
 Frederick Schmidt  Falkenbergs IK
 Fredrik Roxenius
 Fredrika Gullfot
 Frida Parkhagen
 Gael Joly  Brösarp Alpina Skid Klubb
 Gunilla Stripple  Björnstops IF (mammaledig)
 Gunnar Björnsson
 Gunnar Öhrwall
 Gustav Persson
 Henning Lantz  Linköpings triathlonklubb
 Henrik Karlsson
 Håkan Sundewall
 Håkan Zehler  SPIF
 Ingemar Olsson  Tomelilla IF
 Ingvar Brandt
 Jakob Mosesson
 Jan-Erik Ramström  Stockholm Långdistans klubb
 Jenni Sandell
 jessica Andersson  ok Gisle
 Jimmy calden
 Johan Kohnke
 Johan Reberg  Red 1 IF
 Johanna Warstedt Persson
 Johannes Stripple  The Babyjoggers
 Jon Andersson
 Jonas Larsen
 jonas lindkivst  Lund ok
 Jonas Ståhl  Tetra Pak IF
 Jonas Svensson
 Jonny Nilsson
 Julia Lantz  Linköpings triathlonklubb
 Karin Peters
 Karl-Johan Hagman  CrispTeam
 Katarina Hansson  Lunds Lasaretts IF
 Katarina Johnsson
 kenneth karlsen  Bsh Österlen f-00
 Klas Johansson
 kornelia solvestad
 Krister Svantesson
 Kristian Ortner
 Lars Rosdahl
 Lennart
 Liisi Nogu
 Linda Persson
 Liselott Håkansson  Ryssbergets Ik
 Lotta Karlsson  Ryssbergets Ik
 Lotta Thörn  Björnstorps IF
 Love Bergquist
 Lovisa Robertsson
 Ludvig Sylvan
 Magnus Bodin  LF Lejonbragden
 Margareta Warstedt
 Maria Thomsen  IF Linnéa
 Markus Rytterkull  Team Create
 Martin Karlsson
 Mathias Widstrand  Team Kyrkoby
 Mats Klippberg
 Mikael Aspegren  Österlens schackvänner
 Mikael kretz  CrispTeam
 Miriam Monfelt Stade
 Mårten Nilsson  Mio Ystad
 Niklas Davander
 Ola Rehnström  Tetra Pak IF
 Oskar Henriksson  Ski Team Skåne
 Patrik Önnheim  Tetra Pak IF
 Per Lönn  Västra Hamnen Fondkommission
 Pernilla Olsson
 Peter Bergström  Handelsbankens IF
 Peter Huss  Perstorp AB IF
 Peter Magnusson
 PO NILSSON  MIO Ystad
 Pontus johnsson  Malmö frisksportare
 Pär Sikö  Team Create
 Roger Olsson
 Ron Olofsson
 Ross Nugent
 Sara Kimell
 Sara Nilsson
 Sebastian Björklund
 Stefan Magnusson
 Stefan Nilsson
 Stefan Nilsson  Simrishamns OK
 Stefan Samuelsson  the gax ultramarathons
 Therese Wahlgren  Simlångsdalens IF
 Thomas Bengtsson  Lonesome Runners
 Tina Henriksson
 Tina Henriksson
 Tobias Andersson  Brösarps IF
 Tony Gren
 Ulrika Lindbro
 Veronica Andersson
 Wanja Strid  Lonesome Runners
 Zingo Andersen  IK Jogg
 Åke Larsson  Stigmännen Karlshamns OK

Du som ännu inte betalt anmälningsavgiften: betala OMEDELBUMS in 200 kr till bankgironr. 5744-3509, betalningsmottagare Gärsnäs Slott Estates AB. Vi kan inte längre garantera finishertröja m.m. om du betalar in för sent. Glöm inte ange ditt namn vid inbetalningen!