Anmälda till Österlenmaran 2017

Anmälda Maraton 171031

Adam Nilsfors Nilsfors Workout Club
Dan Madsen Sandby Streeters
Daniel Stenbäck Kungsbacka CK
David Persson
Fredrik Montgomery
Gustav Fils Personalvetare i Lund (PiL)
Henrik Höglind Lonesome Runners
Johanna Gren Klub 100 Marathon Danmark
Jonas Larsen
Lena Eriksson
Marcus Dahlberg Runtones
Michael  Fredriksson björnstorps if
Mikael  Björnsson
Per Kvist Kustjoggarna
Tony Gren Klub 100 Marathon Danmark
Anders Ganslanst Team Lilla Beddinge
Andreas Lundström
Anton Svensson Kalvsvik Cowboys
Caroline Bergqvist Ystad Sportklubb
Catharina Henriksson Söderåsen fk
Cecilia Olsson Scania Road Runners
Duncan McConnachie
Fredrik Zetterblom
Hans Franklin
Isabella Schumann snabbsomfan idrottsförening
Joakim Eliasson
Joakim Gustavsson
John  Lundquist Lunkan
Jonas Haegermarck
Jöns-Petter Bengtsson
Katarina Hansson Björnstorps If
Krister Svantesson Genarps IF
Lena  Steen Stagen Lunds Lasaretts löparförening
Martin Ahlström
Mattias Ahle #sösdalatri
Nathalie Larsson
Olle Hallden Klubb 100 marathon Sverige
Patrik Olsson
Pernille Lundahl Scharff Runacademy IF
Reine Stebt
Simon Jönsson Sösdala tri
Susanne Harke Söderberg Heleneholms IF
Vindar Fritzell UmePias independent gazellkurder IK
Åsa Cederström Ystad Sportklubb

Anmälda Halvmaraton 171031

Andreas Hoff
Angelique Robert
Anna Hull Friskis o svettis Ystad
Annakarin Bunnel
Bodil Carleskär Ryssbergets IK
Cecilia Nyman Lonesome runners
Charlotte  Schmidt
David Dahlgren The Nights Watch
Eva Svantesson Genarps IF
Fabian Markhed Maxe dåligkondis idrottsförening
Frederic Coosemans
Fredrik Calais Triathlon Syd
Fredrik Winberg
Gördis Nilsson
Hasse Mjövik Kustjoggarna
Ivar van der Linden Team Atos Medical
Jacob Ravn
Jan Mikael Andersson Bengts Vänner
Jasper D’Haese
jessica marceau
Jimmy Bergquist
Johanna Bolander
Johanna Limme
Jon Berg Team Atos Medical
Jonas Knutsson
Julia Olsson
Jörgen  Segerhag Kreativa Kvadratmeter
Katarina Lindbäck Kustjoggarna
Kjell Nilsson Lunds Lasaretts IF
Lars Håkansson Kustjoggarna
Magnus Lundberg The Nights Watch
Malena  Björner
Maria Hammarling
Martin Hansson The Nights Watch
Martin Leidersdorff TTT/Kustjoggarna
Martina Antonsson Team Trelleborg Triathlon
Martina  Strandberg RunFBG
Matti Piittinen
Mikael Månsson
Måns  Telg
Ola Johansson
Olle Källström
Patrik  Nilsson
Per Andersson Havängs IK
PERNILLA LINDSTRÖM
Pidde Sjöfors Pan Kristianstad
Rickard  Schöld
Rikard Trilck
simon telg
Sofia Nilsson
Sofie  MacLeod
Stefan Paulsson The Nights Watch
Thomas Petersson Team Trelleborg Triathlon
Tobias Persson
Tom Strandberg RunFBG
Tove Dackert
Ulla-Karin Ramde FSOK
Urban  Schmidt
Veronica  Olsson
Victoria Leidersdorff TTT/Kustjoggarna
Viktor Flygare Team Flygare

Anmälda Stafettlag 171031

Peppinge Frukt o Grönt AB
Kollektivet
Norpans Skogstjänst AB
Bohgard Olof Bohgard
TBR
Pyron Jerker Pyron
Team Sjöberg
Råkulle Runners

Vill du också springa? Efteranmälan sker på Café Kagan, Stortorget Simrishamn:
Fredag 3 november 16-18
Lördag 4 november 10-12